Zimowe zgrupowanie narciarskie, Wisła Stożek (26.01-01.02.2020)

W niedzielę, dnia 26 stycznia, zawodnicy naszego klubu rozpoczęli zgrupowanie kondycyjno – narciarskie. Treningi odbywają się w ośrodku narciarskim Wisła Stożek. Góry powitały uczestników pięknym słońcem. Warunki narciarskie są dobre. W ekipie panuje dobry humor. Po pierwszej zabawie na śniegu, Kalina powiedziała, że „najlepsze ferie w życiu”.

Zgrupowanie narciarskie w Wiśle Stożek cd. Mieszkamy w schronisku PTTK Stożek na górze Stożek Wielki na wysokości 978 m npm. Karmią nas bardzo dobrze. Wczoraj poprószył śnieg, cały dzień stacja górna wyciągu była w chmurach. Dzisiaj poranek przywitał nas słońcem i przepięknymi widokami na „samiuśkie” Tatry. Sekcja Laser doskonali swoje i tak już duże umiejętności narciarskie na trasie czerwonej i czarnej. Sekcja Optymist uczy się jazdy. Są z nami uczestnicy, którzy po raz pierwszy w życiu założyli narty zjazdowe. Godziny zajęć z trenerami Zbyszkiem i Teresą dają efekty. Najmilszym zaskoczeniem jest 6 letnia Tosia i Dominik.

Zgrupowanie narciarskie w Wiśle Stożek cd. Przez 5 dni ostro trenowaliśmy, ale przy okazji świetnie się bawiliśmy. Wrócimy tu w przyszłym roku.