Mistrzostwa Województwa Podlaskiego, Zalew Siemianówka (04-05.09.2021)

Kolejny rok z rzędu dominujemy na Podlasiu.
Podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego, które odbyły się w dniach 04-05.09.2021 na Zalewie Siemianówka, zdobyliśmy wszystkie „złota” w kategoriach sportowych w klasach Laser i Optimist.

W klasyfikacji Laser Radial mężczyzn całe „pudło” nasze – Tymoteusz Walicki był 1, Bartosz Dąbrowski – 2, a Szymon Małachowski – 3.
W klasyfikacji Laser Radial kobiet – Weronika Maciejczuk zdobyła 1 miejsce.
W klasyfikacji Laser 4.7 – Milena Górna była pierwsza i jedyna, ponieważ nie było rywali w tej klasie. Milena pokazała, że umie się ścigać, ponieważ kilkukrotnie w rywalizacji z „radialami” była w „czubie” na pierwszej boi. Milena w tej klasie ściga się od kwietnia tego roku.

W kategorii Optimist chłopców – Kuba Podziewski był 1, a Piotrek Małachowski – 3.
Kolejne miejsca naszych chłopców: Paweł Rusak – 6 w kategorii Optimist chłopców (9 open), Franek Płoński – 7 w kategorii Optimist chłopców (10 open, lat 9), Dominik Łuczak – 10 w kategorii Optimist chłopców (16 open), Piotr Dudziński – 31 open w kategorii Optimist chłopców.
W kategorii Optimist dziewcząt – Kornelia Urzędowska zdobyła 1 miejsce i 1 open!
Olbrzymie gratulacje i słowa uznania dla zawodników, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w regatach. I tak: Zosia Bekiesz była 24 open (pływa od kwietnia tego roku), Olgierd Staszkiewicz – 32, Kalina Bekiesz – 34 (pływa od kwietnia tego roku, rocznik 2014, chyba najmłodsza uczestniczka regat, w grudniu skończy 7 lat). BRAWO !!!

Wielkie podziękowania trenerom, którzy przygotowali zawodników przez cały sezon. Dziękujemy Zbyszkowi i Ani Michalskim, Maciejowi Małachowskiemu i Przemkowi Baranowskiemu.
Tak trzymać i oby coraz lepiej.

Wspiera nas Miasto Białystok.
Trenujemy również w Gmina Narewka
.
.
.
.
.
.
#ukz7bialystok#białystok#laser#optimist#regaty#mistrzostwa#siemianówka#michałowo